Web Analytics

Not known Details About کلاس یوس

بهترین مشاوران مهاجرتی و وکیل مهاجرت موسسه آماده هستند تا راهنمایی‌های لازم را در زمینه اخذ ویزا، اقامت، پذیرش تحصیلی و بورسیه تحصیلی، ارایه دهند….

ترانسفر تا محل آزمون‌ها (متقاضیان تا محل آزمون همراهی می‌شوند و سپس به محل اقامت بازگردانده خواهند شد.)

گروه آموزشی یونی لند به جد بر این مهم تاکید دارد که هر آموزشگاهی اگر موفق به کسب نتایج شده است، حتما فرد یا افرادی دانش پذیران آن آموزشگاه را دائماً پیگیری کرده است.

به این ترتیب جایگاه او در دانشگاه‌های دیگر خالی می‌ماند و سایر دانشجویان می‌توانند در مرحله تکمیل ظرفیت، در رشته مورد علاقه خود پذیرش بگیرند. به این ترتیب، باز هم شانس قبولی در آزمون یوس افزایش می‌یابد.

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر، از چند مجموعه شرکت تشکیل شده است و علاوه بر خدمات اعزام دانشجو به خارج از کشور، خدمات گردشگری و تور مسافرتی نیز به متقاضیان محترم ارائه می‌شود که تمام این خدمات مسافرتی با مجوز رسمی از وزارت گردشگری ارائه می‌شود.

باز هم یادآوری می‌کنیم که هر دانشگاه ترکیه، آزمون مخصوص به خود را برگزار می‌کند. بنابراین زمان ثبت نام آزمون یوس، زمان برگزاری آزمون یوس و زمان اعلام نتیجه آزمون یوس برای هر دانشگاه متفاوت است.

بله – و البته بستگی به دانشگاهی دارد که قصد تحصیل در آن را دارید. این که زبان تدریس آن مرکز انگلیسی و یا ترکی می باشد.

ثبت نام در آزمون دانشگاه و رزو هتل و خوابگاه به لیر دریافت می شود.

دوره های ویژه کنکور یوس هر ساله در موسسه اعزام دانشجوی ایران تومر و یوس دیتا با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (اجرای دوره های آموزشی یوس در شعبات یوس دیتا بصورت حرفه ای با اساتید کنکور ترکیه) برگزار میگردد. رزرو و ثبت نام در دوره ها با دفاتر مرکزی تماس بگیرید.

آیا شرکت در آزمون یوس برای ورود به دانشگاه های ترکیه ضروری است؟

مباحث هندسه ی آزمون یوس شامل: زاویه، زاویه در مثلث، هندسه تحلیلی(خط-دایره)، متوازی الاضلاع، تشابه و …

آیا در طول مدت اجرای کلاس یوس، آزمونهای آزمایشی و پشتیبانی انتخاب رشته انجام میشود؟

مهاجرت پزشکان به کویت تحصیل پزشکی در جمهوری چک ثبت شرکت در تایلند ثبت شرکت در مونته نگرو مهاجرت به بریتیش کلمبیا ارزان ترین کشورها برای ثبت شرکت سرمایه گذاری در آلبرتا کانادا تحصیل بدون مدرک زبان در کرواسی درآمد در کویت کاریابی در کویت ثبت شرکت در لوکزامبورگ سرمایه گذاری در مانیتوبا کانادا مهاجرت به مانیتوبا کانادا کار در لوکزامبورگ ویزای لوکزامبورگ دانشگاه میجی ژاپن ویزای کار کویت بورسیه فولبرایت آمریکا هزینه زندگی در کویت سرمایه گذاری در لیتوانی پرسش و پاسخ

سوالات در حد ریاضیات دبیرستان هستند، بنابراین آزمون یوس آزمون سخت و دشواری به حساب نمی آید.

Leave Your Comment