Web Analytics

The smart Trick of کلاس یوس That Nobody is Discussing

با ارائه این پکیج تدریسی برنامه ریزی شده و خلاصه برای یادآوری سریع مطالب به همراه برنامه ریزی دقیق مشاوره ای این مشکل برطرف خواهد شد.

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون یوس دانشگاه های ترکیه چه زمانی است؟

بنابراین مشکلی با متن سوالات یوس نخواهید داشت. این برای کسانی که به زبان انگلیسی یا ترکی مسلط نیستند، یک مزیت بزرگ به حساب می‌آید.

به این ترتیب جایگاه او در دانشگاه‌های دیگر خالی می‌ماند و سایر دانشجویان می‌توانند در مرحله تکمیل ظرفیت، در رشته مورد علاقه خود پذیرش بگیرند. به این ترتیب، باز هم شانس قبولی در آزمون یوس افزایش می‌یابد.

حتی بعضی از دانشگاه ها سوالات فیزیک را نیز در یوس خود جای می‌دهند.

آزمون ها به‌طور دقیق و منسجم برگزار شده، به سرعت اعلام نتیجه می‌شود و به کمک اساتید تحلیل علمی شده و در نهایت توسط مشاور شما بررسی خواهد شد. تمام این زحمات برای این است که جلوی اتلاف وقت دانش­پذیران گرفته شود.

لذا در صورت عدم توانایی مالی با همکاران ما در تماس باشید تا بورسیه بیشتری در شهریه دوره یوس شما اختصاص دهند.

هوش آزمون‌های یوس را ابتدا به صورت کاملا مفهمومی و با استفاده از روش‌های ساده‌سازی منحصربه‌فرد مدرس این دوره خواهید آموخت. سیر آموزشی در این دوره از آسان به سخت خواهد بود و پس از شناخت و رمزگشایی انواع سوالات و پاسخ آن‌ها به تلفیق راه‌حل‌ها و استفاده از آن‌ها برای حل سوالات مسلط خواهید شد.

برگزاری دوره آمادگی آزمون یوس در تهران و شهرستان : اگر در تهران هستید، به صورت حضوری در کلاس های یوس حامی مهاجر شرکت می‌کنید و اگر در شهرهای دیگر ایران هستید، می‌توانید به صورت آنلاین از خدمات دوره های آمادگی آزمون یوس حامی مهاجر بهره‌مند شوید.

برای مشاهده تقویم کامل آزمون های یوس، به همراه جزییات دقیق تاریخ ثبت نام، برگزاری و اعلام نتیجه آزمون های یوس دانشگاه های ترکیه، به صفحه تقویم کامل آزمون های یوس امسال مراجعه کنید.

البته توجه کنید که اگر قصد تحصیل در ترکیه را دارید، آزمون یوس تنها راه برای تحصیل در ترکیه نیست و می‌توانید با خواندن مقاله تحصیل در ترکیه بدون آزمون درباره این موضوع، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

یکی از این موسسات، آکادمی یوسلند است که با در اختیار قرار دادن آموزش های به روز خود، قبولی در بهترین دانشگاه های کشور ترکیه را تضمین می کند. این آکادمی ضمن بهره مندی از اساتید مجرب کشور، امکان دریافت مشاوره را نیز برای افراد متقاضی تحصیل در کلیه رشته های پرطرفدار مثل رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و مهندسی فراهم کرده است.

شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات کامل در خصوص دوره های غیرحضوری آزمون یوس و هزینه آن با مشاوران یوسلند ارتباط برقرار نمایید. 

سوم اینکه در برخی مواقع مقامات ترک، ضریب سوالات آزمون های یوس برگزار شده در ایران را کاهش می‌دهند. اگر این اتفاق رخ دهد، نمره متقاضیانی که در ایران آزمون داده اند، نسبت به متقاضیانی که در ترکیه امتحان داده ‌اند، کمتر خواهد شد.

For those who have virtually any queries relating to where by in addition to the way to use کلاس یوس (uniland.ir), it is possible to e mail us in the website.

Leave Your Comment